פרסים ותחרויות

- פרס בתחרות תכנון מרכז העיר ראשל"צ, מטעם א.א.י;

-  פרס ראשון מכללת אורות, מנהלה, כיתות, אולמות מעונות סטודנטים; בוצע.

-  פרס ראשון מכללת אומני בניה כיתות, מעבדות, סדנאות חולון; בוצע.

-  פרס ראשון בתחרות תכנון סיפריה מרכזית, מכללת תל חי; תוכנן למכרז קבלני.

-  פרס ראשון בתחרות תכנון מכללה למינהל ראשון לציון; בי"ס לתקשורת, ספריה

   מרכזית, אודיטוריום מרכזי, מנזה מרכזית; בוצע.

-  פרס ראשון בתחרות תכנון מכון הגבוה באוניברסיטת בר אילן תוכנן למכרז קבלני;

-  פרס ראשון בתחרות תכנון מכללה ובנין עירייה בעיריית בית שמש; בתכנון מפורט.

-  פרס ראשון בתכנון היכל תרבות ומרכז קונגרסים, אשקלון; בוצע.

-  פרס ראשון לקריית חינוך כפר גנים פ"ת (הוכרז חדשני, ע"י משה"ח); בביצוע.

-  פרס ראשון לקריית חינוך חדשנית בלהבים (הוכרז חדשני ע"י משה"ח); בביצוע.

-  פרס שני בתחרות תכנון קמפוס אוניברסיטאי באשדוד (עם ניר חן).

-  פרס שני בתחרות תכנון רובע עירוני חדש במגדל העמק, משהב"ש וא.א.א"י;       

-  אונ' בר-אילן – בנין פסיכולוגיה, למשפטים, מרכז תורני, בית בגין; בוצע.

פרסים ותחרויות

- פרס בתחרות תכנון מרכז העיר ראשל"צ, מטעם א.א.י;

-  פרס ראשון מכללת אורות, מנהלה, כיתות, אולמות מעונות סטודנטים; בוצע.

-  פרס ראשון מכללת אומני בניה כיתות, מעבדות, סדנאות חולון; בוצע.

-  פרס ראשון בתחרות תכנון סיפריה מרכזית, מכללת תל חי; תוכנן למכרז קבלני.

-  פרס ראשון בתחרות תכנון מכללה למינהל ראשון לציון; בי"ס לתקשורת, ספריה

   מרכזית, אודיטוריום מרכזי, מנזה מרכזית; בוצע.

-  פרס ראשון בתחרות תכנון מכון הגבוה באוניברסיטת בר אילן תוכנן למכרז קבלני;

-  פרס ראשון בתחרות תכנון מכללה ובנין עירייה בעיריית בית שמש; בתכנון מפורט.

-  פרס ראשון בתכנון היכל תרבות ומרכז קונגרסים, אשקלון; בוצע.

-  פרס ראשון לקריית חינוך כפר גנים פ"ת (הוכרז חדשני, ע"י משה"ח); בביצוע.

-  פרס ראשון לקריית חינוך חדשנית בלהבים (הוכרז חדשני ע"י משה"ח); בביצוע.

-  פרס שני בתחרות תכנון קמפוס אוניברסיטאי באשדוד (עם ניר חן).

-  פרס שני בתחרות תכנון רובע עירוני חדש במגדל העמק, משהב"ש וא.א.א"י;       

-  אונ' בר-אילן – בנין פסיכולוגיה, למשפטים, מרכז תורני, בית בגין; בוצע.

-  זכיה בתחרויות תכנון וביצוע – משכ"ל לבתי ספר ואולמי ספורט, בכל הארץ;

-  זכיה בתחרויות הפיס לתכנון בתי ספר, אולמי ספורט, אולמות ואודיטוריום;

-  זכיה בתחרות תפוחי-פיס למדע, לאמנות ולטכנולוגיה. נבנו 20 אתרים בכל הארץ;

-  זכיה בתחרות מוזיאון יעקב אגם בראשון-לציון; בוצע. (עם ר. זייברט בתחרות)

-  זכיה בתחרות קריית משרדים והיי-טק בקרית גת; שלב א' בוצע.

-  פרס שני בתחרות בינלאומית לבנין הפרלמנט והממשלה בטנזניה; (עם לואיס קרול)

-  השתתפות (6 משרדים) מוזמנים לתכנון הרחבת הכנסת, ירושלים; (עם ר. זייברט)

-  השתתפות (בין 4 משרדים) בתחרות תכנון משטרת ישראל בבית שמש;

-  השתתפות (בין 2 משרדים) בתחרות תכנון / ביצוע –עיר הבהד"ים, עם חב' "שפיר";

-  זכיה בעשרות תחרויות תכנון ע"י רשויות מקומיות – מבני חינוך וציבור;

-  פרס ראשון היכל תרבות ומרכז קונגרסים ממוגן בשדרות ובקיסריה; בביצוע.